Psychoterapeuta i psycholog  w specjalności psychoterapii i terapii seksualnej. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla młodzieży i osób dorosłych.

Ukończył Szkołę Psychoterapii Humanistycznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psych. Posiada Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień, Certyfikat realizatora programu „Candis” ukończone szkolenie TSR.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując jako psychoterapeuta w Stowarzyszeniu Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”, gdzie prowadził psychoterapię indywidualną i grupową dla osób dorosłych i młodzieży, w Centrum Medycznym NZOZ Konsylium, w  „Sensi Institute” prowadząc psychoterapię indywidualną i dla par, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy dla Młodzieży w Otwocku, w Stowarzyszeniu „Ordo Ex Chao” w „Psyche Institute” prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową dla DDA, w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy Niebieska Linia oraz w Fundacji Na Rzecz Zapobiegania Narkomanii „Maraton” tworząc i realizując programy terapeutyczne skierowane do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

X