Psychoterapeuta, trener umiejętności psychologicznych, mgr socjologii. Pracuje z rodzicami, prowadzi konsultacje indywidualne, psychoterapię indywidualną. Ukończył studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Szkole Psychoterapii Intra oraz w trakcie licznych szkoleń w tym:. Emotion Focused Therapy; Emotion Focused Therapy for Couples (terapia par). Certyfikowany psychoterapeuta Focusing Institute w Nowym Jorku. Od końca lat 90 pracował z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami z wyzwaniami rozwojowymi. Od 2006 r. prowadzi grupy wsparcia dla rodziców. Od 2009 roku prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową dla rodziców. Pracował w Poradni Zdrowia Psychicznego Vitamed, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Stowarzyszenia OPTA, współpracownik fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w zakresie pracy z ojcami. Od 2009 r w zespole Fundacji Sto Pociech.

Współtwórca i realizator kilkunastu programów warsztatów psychologicznych i grup wsparcia dla rodziców:

  • dla rodziców: „Moje dziecko mnie złości”, „Strefa mocy”; „Asertywność dla rodziców”;
  • dla ojców: „Grupa Ojców”, „Skuteczny Tata”, „Ojcowskie Spotkania”, „Być ojcem Być sobą”;
  • dla par: „Rodzice na Randkę”, „Jak się dobrze kłócić”;dla profesjonalistów: „Szkoła prowadzenia grup wsparcia” przy Fundacji Sto Pociech.

Pracuje w nurcie psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej, łącząc podejście skoncentrowane na osobie z pracą z ciałem, Terapią Skoncentrowaną na Emocjach (EFT) oraz podejściem psychodynamicznym. Jest współpracownikiem Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra gdzie uczy Focusingu.

 

X