Trener, w Ośrodku Intra pełni także funkcję Kierownika Projektów Szkoleniowych. Kształciła się w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra, w trakcie studiów na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS. Dodatkowo ukończyła Akademię Analizy Transakcyjnej oraz Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla biznesu w obszarach tematycznych, takich jak: asertywność, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, motywacja, skuteczność osobista. Prowadzi także szkolenia w języku angielskim.

W trakcie prowadzonych szkoleń nawiązuje do swojego 10-letniego doświadczenia zawodowego w realizacji projektów (obszar rachunkowości zarządczej, wdrożeń nowych produktów oraz strategii), zdobytego zarówno w branży doradczej oraz w firmie telekomunikacyjnej - podczas pracy w różnorodnych, w tym międzynarodowych, zespołach projektowych.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość a w ramach programów stypendialnych studiowała także w Aarhus School of Business (obecnie Aarhus University) w Danii oraz w Vienna University of Economics and Business Administration w Austrii.

Ukończone wybrane kursy trenerskie/doradcze:

•       Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego (Intra)
•       TA 101 (EATA – European Association for Transactional Analysis)
•       Akademia Analizy Transakcyjnej

Wykształcenie:

•       Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (kierunek Finanse i Bankowość)
•       W trakcie: Uniwersytet SWPS (specjalizacja: psychologia kliniczna i zdrowia)

X