Specjalizuje się w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi oraz młodymi dorosłymi, którzy doświadczają trudności i kryzysów w życiu, z problemami
emocjonalnymi oraz doświadczeniami psychozy. Jest psychologiem oraz trenerem umiejętności psychologicznych. Ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Aktualnie studiuje filozofię w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest współorganizatorką cyklicznej konferencji Otwarte Seminaria Filozoficzno – Psychiatryczne. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz w Ośrodku Terapii Krótkoterminowej Monar dla młodzieży i młodych dorosłych w Budach Zosinych. Pracowała także w Psychiatrycznym
Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w
Pruszkowie. Aktualne pracuję jako psychoterapeutka w Zespole Leczenia Środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa-Ochota.

Swoją ofertę kieruje do osób cierpiących z powodu:

  • depresji, epizodów depresyjnych (obniżonego nastroju i braku chęci do życia, obniżonej aktywności i energii życiowej, apatii, poczucia winy, bezsenności lub wzmożonej potrzeby snu)
  • zaburzeń osobowości (silnych kryzysów emocjonalnych, trudności w budowaniu bliskich oraz bezpiecznych związków i relacji)
  • zaburzeń adaptacyjnych, kryzysów tożsamości (poczucia straty, żałoby, zmiany w życiu, utraty poczucia sensu, uczucia osamotnienia i izolacji)
  • epizodów psychotycznych
  • zaburzeń nerwicowych i psychosomatycznych (stanów lękowych, natrętnych myśli i czynności, obsesji, objawów somatycznych z wykluczoną diagnozą internistyczną czy specjalistyczną)
  • nieśmiałości, wycofania, niskiego poczucia własnej wartości, trudności w relacjach interpersonalnych, wzmożonego poczucia bezradności.
X