Z lękiem pod rękę-czyli o lękach u dzieci w wieku przedszkolnym

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla rodziców małych dzieci, którzy chcą lepiej rozumieć dziecięce lęki i wspierać swoje dziecko w prawidłowym rozwoju.

W czasie spotkania:

 • opowiemy czym różni się strach od lęku,
 • przedstawimy typowe lęki dziecięce charakterystyczne dla danego wieku,
 • omówimy prawidłowe i nieprawidłowe reakcje rodziców na przejawy lęku u dzieci,
 • pokażemy, w jaki sposób rodzice mogą przyczyniać się do rozwoju problemów lękowych u maluchów,
 • zapoznamy uczestników z sposobami i technikami pomagającymi małym dzieciom radzić sobie z lękiem i niepokojem.

TERMIN

listopad 2020

28lis(lis 28)11:00(lis 28)11:00Z lękiem pod rękę - czyli o lękach u dzieci w wieku przedszkolnymProwadzenie: Grażyna Rembelska, Monika Winek | Bezpłatny

ZAPISZ SIĘ

  Dane osobowe


  Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.


  X