TRENING INTERPERSONALNY

Trening interpersonalny jest intensywnym doświadczeniem grupowym, w trakcie którego uczestnicy wchodzą ze sobą w bezpośrednie interakcje, poznając lepiej swoje sposoby reagowania na innych ludzi i dowiadując się jak inni reagują na nich. Służy to pogłębieniu świadomości własnych myśli, uczuć i zachowań, lepszemu rozumieniu siebie i innych oraz eksperymentowaniu z nowymi, bardziej korzystnymi sposobami kontaktu.

O treningu Interpersonalnym w numerze 7/2013 miesięcznika Charaktery tak pisała Jolanta Sokół - Jedlińska: "O treningu interpersonalnym krążą legendy. Ci, którzy przeszli trening, polecając go innym, na ogół mówią krótko: „mocne i dobre doświadczenie, nie do opowiedzenia – sam zobaczysz...."

Cały artykuł dostępny tutaj

Trening realizowany jest w wymiarze 40 godzin.

Przed treningiem każdy uczestnik odbywa rozmowę z trenerem prowadzącym. W celu umówienia terminu rozmowy skontaktujemy się zapisanymi osobami telefonicznie.

TERMINY I CENA

czerwiec 2021

19cze(cze 19)09:0023(cze 23)18:00Trening interpersonalnyProwadzenie: Agata Kołodziejczyk-Stryjek Cena: 1600 PLN

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Trening Interpersonalny 17 – 21 kwietnia 2021

1 600,00 

Prowadzenie: Jolanta Sokół – Jedlińska

Brak wolnych miejsc

Kategoria:

Trening Interpersonalny 19 – 23 czerwca 2021

1 600,00 

Prowadzenie: Agata Kołodziejczyk – Stryjek

Brak wolnych miejsc

Kategoria:

Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X