TRENING INTERPERSONALNY

Trening interpersonalny jest intensywnym doświadczeniem grupowym, w trakcie którego uczestnicy wchodzą ze sobą w bezpośrednie interakcje, poznając lepiej swoje sposoby reagowania na innych ludzi i dowiadując się jak inni reagują na nich. Służy to pogłębieniu świadomości własnych myśli, uczuć i zachowań, lepszemu rozumieniu siebie i innych oraz eksperymentowaniu z nowymi, bardziej korzystnymi sposobami kontaktu.

O treningu Interpersonalnym w numerze 7/2013 miesięcznika Charaktery tak pisała Jolanta Sokół - Jedlińska: "O treningu interpersonalnym krążą legendy. Ci, którzy przeszli trening, polecając go innym, na ogół mówią krótko: „mocne i dobre doświadczenie, nie do opowiedzenia – sam zobaczysz...."

Cały artykuł dostępny tutaj

Trening realizowany jest w wymiarze 40 godzin.

Przed treningiem każdy uczestnik odbywa rozmowę z trenerem prowadzącym. W celu umówienia terminu rozmowy skontaktujemy się zapisanymi osobami telefonicznie.

TERMINY I CENA

sierpień 2020

26sie(sie 26)09:0030(sie 30)09:00TRENING INTERPERSONALNYProwadzenie: Jolanta Sokół - Jedlińska | Cena: 1600 PLN

październik 2020

16paź(paź 16)09:0020(paź 20)09:00Trening interpersonalnyProwadzenie: Joanna Kosmala Cena: 1600 PLN

listopad 2020

14lis(lis 14)09:0018(lis 18)09:00TRENING INTERPERSONALNYProwadzenie: Jolanta Sokół - Jedlińska | Cena: 1600 PLN

Polecamy również trening wyjazdowy organizowany przez BoWarto

Termin: 7 - 11 sierpnia 2020 r.

Miejsce: Stara Szkoła Trzcin

Prowadzenie: Joanna Kosmala

Cena: 2300 PLN (w tym wyżywienie i zakwaterowanie)

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

 

Dane osobowe

Wybierz datę treningu:

26 - 30 sierpnia - Prowadzenie: Jolanta Sokół = Jedlińska29 sierpnia - 2 września - Prowadzenie: Joanna Kosmala14 - 18 listopada - Prowadzenie: Jolanta Sokół - Jedlińska

Adres zamieszkania:

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X