Terapia focusingowa – FOT w trudnych czasach i z trudnymi klientami. Warsztat online

Pierwsza część dotyczy tego , jak radzimy sobie z tymi trudnymi, dziwymi czasami Covidu-19. Nie tylko w kwestii naszej codzienności i naszych relacji, ale także głębszych warstw egzystencjalnych, takich jak sens życia, poczucie, że życie ma swój kres , fenomen śmierci, nieuniknione życiowe ograniczenia, izolacja... W jaki sposób focusing może nam pomóc w radzeniu sobie z ograniczeniami, których wszyscy teraz doświadczamy? Co z przesuwającą życie do przodu energią w tym okresie? A co z Ja -w-obecności?

Druga część warsztatu dotyczy pracy z trudnymi klientami. Wszyscy mamy do czynienia z takimi klientami, którzy funkcjonują na niskim poziomie doświadczeniowym lub nawet są podejrzliwi wobec na sygnałów z własnego ciała , które uważają bardziej za maszynę, niż za nośnik znaczeń. Co może dla nich zrobić terapia focusingowa - FOT? Jak możemy pomóc im dokonać pewnych(mniejszych?) zmian? A może niektórzy z nich nie nadają się do FOT, a właściwie może FOT nie nadaje się dla niektórych naszych klientów? W tej części warsztatów zrobimy miejsce dla kilku waszych procesów superwizyjnych.

TERMINY I CENA

Warsztat będzie prowadzony po angielsku i symultanicznie tłumaczony na język polski.

styczeń 2021

28sty(sty 28)09:0030(sty 30)17:00Terapia focusingowa - FOT w trudnych czasach i z trudnymi klientamiProwadzenie: Claude Missiaen| Cena: 1320 zł

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT

Terapia focusingowa – FOT 28 – 30 stycznia 2021

1 320,00 

Prowadzenie: Claude Missiaen

Dostępnych miejsc: 12

Kategoria:

Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X