Stając twarzą w twarz z egzystencjalnymi demonami. Warsztat online

Warsztat jest zaproszeniem do kontaktu z cieleśnie odczuwanym bezpiecznym miejscem. Z tego miejsca możemy przybliżyć się do naszych egzystencjalnych demonów  - takich jak strach, że będziemy opuszczeni i zostaniemy sami ze swoim życiem, jak nieuchronne straty, których doświadczyliśmy i których doświadczymy w przyszłości, jak świadomość, że nasze życie skończy się w pewnym momencie, czy też z obojętnością wszechświata wobec naszego życia rozpadającego się na kawałki…

Przeważnie wolimy nie zagłębiać się w te  trudne uczucia. Jednak w naszym życiu może przyjść moment, kiedy będziemy musieli się z nimi zmierzyć. Poszukamy więc bezpiecznego sposobu kontaktowania się z egzystencjalnymi zagadnieniami, takimi jak:

  • śmierć  i ograniczenia naszej egzystencji,
  • wolność połączona z odpowiedzialnością,
  • znaczenie i brak znaczenia w naszym życiu, izolacja egzystencjalna,

aby móc wejść z nimi w niezagrażający dialog.

Naszym przewodnikiem w tej pełnej przygód podróży będzie Focusing.

Będziemy się także przyglądać naturze procesu intensywnej transformacji, który często zachodzi podczas dialogu pomiędzy „JA” a „egzystencjalnym demonem”.

Przedstawimy metodę nawigacji podczas tej fascynującej a czasami przerażającej podróży. Będzie to pomocne w Waszym własnym procesie doświadczeniowym , a także dla Was jako facylitatorów, wspierających swoich klientów. Prezentowany sposób pracy stanowi połączenie doświadczeniowych i egzystencjalnych wymiarów w psychoterapii.

TERMINY I CENA

Warsztat będzie prowadzony po angielsku i symultanicznie tłumaczony na język polski.

październik 2020

29paź(paź 29)09:0030(paź 30)09:00Stając twarzą w twarz z egzystencjalnymi demonamiProwadzenie: Claude Missiaen| Cena: 800 zł

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Demony egzystencjalne 29-30 października 2020

800,00 

Prowadzenie: Claude Missaen

Brak wolnych miejsc

Kategoria:

Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X