Sprawczość w działaniu – szkolenie online

Szkolenie składa się z 2 części:

Część I ma na celu pomóc poszczególnym uczestnikom odblokować własne potencjały, energię, emocje, działanie decyzyjne a przez to umożliwić zwiększenie mocy sprawczej we własnym życiu osobistym i zawodowym

Część II poświęcona jest  nauce asertywności i wdrażaniu  siły sprawczej w konkretne  obszary życia  wymagające rozwoju. A więc w tematy zawodowe takie jak zarządzanie ludźmi, bycie liderem, kontakty z klientami, ekspozycja społeczna, negocjacje, egzekwowanie i inne wskazane przez uczestników. Poruszymy także tematy osobiste takie jak  relacje w związku, relacje w rodzinie, relacje z dziećmi, relacje z grupą i inne wskazane przez uczestników.

Szkolenie zorganizowane jest w taki sposób, aby każda  uczestnicząca w nim osoba miała czas dla siebie na skonfrontowanie się z własnymi trudnościami i w efekcie dokonała pożądanych zmian w temacie sprawczości własnego działania.

TERMINY I CENA

Brak wydarzeń

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

18 - 19 maja - Prowadzenie: Piotr Fijewski

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X