Spotkanie z krytykiem wewnętrznym

To wydaje się uniwersalne: w każdym z nas żyje krytyczny rezydent. Czasami on czy ona jest całkiem łagodny, ale przy innych okazjach może okazać się bardzo agresywny, destrukcyjny i mieć paraliżujący wpływ na naszą kreatywność.

W tym doświadczeniowym warsztacie skoncentrujemy się na krytyku wewnętrznym. Spróbujemy zawrzeć znajomość z tą podosobowością, która stanowi część nas samych. Będziemy eksperymentować z bardziej akceptującym sposobem odnoszenia się do wewnętrznego krytyka niż ten, do którego być może przywykliśmy (jak walka, ignorowanie, minimalizowanie, tłumienie). Stoi za tym hipoteza, że nasz krytyk wewnętrzny jest podatny na zranienie i być może ma jakąś misję do spełnienia w naszym życiu.

Krytyk wewnętrzny jest głęboko wrośnięty w nasze wewnętrzne życie relacyjne. Dlatego zaczniemy warsztat od wejścia w nasz doświadczeniowy świat za pomocą focusingu (odświeżenie). Następnie poświęcimy czas na spotkanie, w przyjazny sposób, z krytyczną częścią nas samych. Zbadamy też, jak możemy pomóc naszym klientom poradzić sobie z z ich wewnętrznymi krytykami. Kluczowy element polega na znalezieniu optymalnej równowagi miedzy przerwaniem identyfikacji i integracją krytyka wewnętrznego.

PROWADZĄCY

Claude Missiaen jest psychologiem klinicznym i licencjonowanym instruktorem focusingu. Od 20 lat zajmuje się edukacją psychoterapeutów i trenerów. Sam praktykuje jako psychoterapeuta i trener w podejściu skoncentrowanym na kliencie/doświadczeniowym.  Jest koordynatorem belgijskiej sekcji Instytutu Focusingu (Nowy Jork).

TERMIN i CENA

Brak wydarzeń

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Wybierz datę treningu:

24 - 26 stycznia - Prowadzący: Claude Missiaen

Adres zamieszkania:

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej

Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewemAdministratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

X