Spotkaj się ze swoim Ja cielesnym

Zapraszamy na dwudziestoczterogodzinny trening, który stwarza możliwość wielostronnego doświadczania siebie w swoim ciele i docierania do pamięci ciała poprzez uważny kontakt z sygnałami płynącymi z ciała.

Zgodnie z holistyczną koncepcją Gestalt w procesie terapeutycznym terapeuta i klient są  „tworzącymi jedność istotami ludzkimi”, które w procesie terapeutycznym istnieją całe, to znaczy nie tylko kontaktują się intelektualnie czy rozmawiają (zastanawiają się, wyobrażają sobie, wymieniają myśli…), nie tylko doświadczają uczuć, ale też są fizycznie obecne, poprzez ciało odczuwają bodźce z otoczenia, poruszają się... doświadczają siebie w ciele. Świadomość siebie w ciele, świadomość, jakie doświadczenia przechowuje ciało terapeuty, jakie ukształtowało obrony (mechanizmy unikania kontaktu), stanowi ważne wyposażenie terapeuty w tym procesie. Dlatego, zgodnie z podejściem Gestalt, ale także zgodnie z podejściem doświadczeniowym w terapii humanistycznej, kontakt ze swoim JA cielesnym jest ważnym zadaniem rozwojowym terapeuty, a świadomość procesów własnego ciała w kontakcie z klientem znaczącym narzędziem terapeutycznym.

Trening Spotkaj się ze swoim JA cielesnym oferuje możliwość holistycznego poznawania siebie i pogłębiania tej znajomości poprzez zorganizowany kontakt ze sobą w ciele. Podczas treningu uczestnicy koncentrować się będą na własnym Ja cielesnym. Zapraszani będą do różnych prób kontaktu ze sobą w ciele, doświadczania siebie, „odpamiętywania” swoich doświadczeń życiowych zawartych w pamięci ciała, do prób autodiagnozy i w konsekwencji – do poszerzania świadomości siebie w ciele.

Cele treningu:

  • Doświadczanie własnego ciała w kontakcie ze sobą i w kontakcie z drugą osobą
  • Uwrażliwienie na sygnały płynące z ciała
  • Zwiększenie świadomości własnego ciała terapeuty i tego, jak terapeuta funkcjonuje w swoim ciele
  • Zwiększenie umiejętności obserwacji procesów własnego ciała terapeuty, w konsekwencji także procesów ciała klienta

TERMIN I CENA

maj 2018

27maj(maj 27)09:0029(maj 29)09:00Spotkaj się ze swoim Ja cielesnymProwadzenie: Joanna Kosmala Cena: 735 PLN/ 566 PLN dla studentów SP i SPH

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

27-29 maja - Prowadząca: Joanna Kosmala27-29 maja - Dla studentów SP i SPH Prowadząca: Joanna Kosmala

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej

Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

 

X