Specyfika pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13 – 15 lat

Warsztat jest skierowany do osób, które pracują lub są zainteresowane pracą psychoterapeutyczną z młodzieżą w wieku 13 – 15 lat. Zapraszamy psychoterapeutów oraz studentów 3 i 4 roku Szkoły Psychoterapii.

Warsztat składa się z trzech części.

W pierwszej części uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z charakterystyką klientów w wieku 13 – 15 lat oraz specyfiką pracy terapeutycznej z tą grupą wiekową. Przedstawione zostaną główne założenia pracy z młodzieżą. Poruszony będzie również temat współpracy z rodzicami oraz rozpoczynania pracy i formułowania kontraktu.

W drugiej uczestnicy rozwiną umiejętności zastosowania różnorodnych technik pracy z młodzieżą, które zostały zebrane, przystosowane lub stworzone przez prowadzącą na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z tą grupą wiekową. Będą to głównie techniki rysunkowe.

Trzecia część zostanie poświęcona superwizji własnej pracy psychoterapeutycznej z młodymi klientami.

Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi. Jego przebieg zostanie dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników.

PROWADZĄCA:

Anna Kwiatkowska

Jest certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra. Jest absolwentką Społecznej Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Pedagogiki Ogólnej na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2006 roku pracuje z młodzieżą indywidualnie i grupowo oraz zajmuje się konsultacjami z rodzicami. Od 2012 roku prowadzi terapię systemową dla rodzin z nastolatkami. Ukończyła m.in.:

  • 4 letnią Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kurs Pomocy Psychologicznej prowadzoną przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra;
  • Kurs podstawowy i zaawansowany terapii systemowej indywidualnej i rodzin organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej;
  • Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji;
  • Kurs „Terapia skoncentrowana na emocjach” (Emotion-Focused Therapy).

TERMIN I CENA

październik 2018

06paź(paź 6)09:00(paź 6)09:00Specyfika pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13 – 15 latProwadzenie: Anna Kwiatkowska | Cena: 250 PLN.

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Wybierz datę treningu:

6 października - Prowadząca: Anna Kwiatkowska

Adres zamieszkania:

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej

Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewemAdministratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


X