Skoncentrowana na osobie terapia dzieci i młodzieży

Szkolenie opiera się na założeniach i filozofii podejścia skoncentrowanego na osobie. Udział w nim będzie okazją do doświadczenia postawy i wartości prezentowanych przez terapeutę skoncentrowanego na dziecku.

Celem tego spotkania jest to, by wspólnie z uczestnikami budować atmosferę, w której terapia dziecka może się wydarzyć.

Podczas szkolenia prezentowana będzie teoria rozwoju korespondująca z podejściem skoncentrowanym na osobie, a także:

  • wskazówki praktyczne dotyczące terapeutycznej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz
  • studia przypadków ilustrujące formy pracy z dziećmi i nastolatkami dostosowane do poszczególnych etapów rozwojowych.

PROWADZENIE:

Valeriia Pryhozhyna – psychoterapeutka pracująca w podejściu skoncentrowanym na osobie, trenerka i superwizorka, przewodnicząca Sekcji Terapii Skoncentrowanej na Osobie w UUAP (Ukrainian Umbrella Association of Psychotherapists, Ukraińskiego Patronackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów należącego do European Association of Psychotherapy), współautorka programu szkoleniowego „Terapia dzieci i młodzieży dla terapeutów humanistycznych i skoncentrowanych na osobie”.

Yana Gololob – psycholog, psychoterapeutka pracująca z dziećmi w podejściu skoncentrowanym na osobie, trenerka w UUAP, współautorka programu szkoleniowego „Terapia dzieci i młodzieży dla terapeutów humanistycznych i skoncentrowanych na osobie”.

TERMIN I CENA

wrzesień 2019

07wrze(wrze 7)09:0008(wrze 8)09:00Skoncentrowana na osobie terapia dzieci i młodzieżyProwadzenie: Valeriia Pryhozhyna, Yana Gololob | Cena: 400 PLN

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

7 - 8 września - Prowadzenie: Yana Gololob, Valeriia Pryhozhyna

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. z siedzibą w Warszawie (01-904) przy ul. Bajana 40.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


X