Roczna grupa asertywności

Roczna praca w grupie pozwala na przećwiczenie zachowań asertywnych w najpełniejszej gamie różnorodnych sytuacji. Uczestnicy wnoszą na spotkania swoje trudności w kontakcie z osobami ze swojego życia, zarówno osobistego jak i zawodowego. Pracują nad tym, jak naprawdę chcą się zachować, przekraczając bariery lęku i nieumiejętności. Wypróbowując w realnym świecie zachowania przygotowane na spotkaniach grupy asertywnej, mierzą się z trudnościami, nad którymi mogą pracować w trakcie następnego spotkania grupy. To powoduje, że uczestnictwo w grupie sprzyja realnej zmianie w rzeczywistym życiu uczestników.

Pracując razem przez wiele miesięcy, uczestnicy poznają się bliżej. Uczą się zrozumienia, akceptowania i wspierania innych osób, często o odmiennych poglądach, emocjach, doświadczeniach życiowych. W tym sensie grupa asertywna staje się prawdziwą szkołą praktycznej psychologii, wzbogacając uczestników o wiedzę wykraczającą poza obszar zachowań asertywnych.

Udział w grupie asertywnej dla wielu osób był przełomowy jeśli chodzi o wprowadzenie zmian w swoim życiu. Osoby po terapii indywidualnej, które wiele już rozumieją na temat siebie i świata, ale nie udało im się jeszcze w pewnych obszarach wprowadzić konkretnych zmian – tu znajdują odpowiednie dla siebie miejsce, czas i wsparcie.

Zajęcia obywają się raz w tygodniu w godzinach 18.00 - 21.00

Więcej informacji na temat ROCZNEJ GRUPY ASERTYWNOŚCI można znaleźć na stronie TRENINGASERTYWNOSCI.PL

TERMINY I CENA

Każdy z uczestników odbywa przed rozpoczęciem zajęć jednorazową konsultację. Koszt to 170 zł.

wrzesień 2020

02wrze(wrze 2)18:00(wrze 2)18:00Roczna grupa asertywnościProwadzący: Halina Czerniakiewicz | Cena: 430 PLN miesięcznie

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz grupę:

Grupa asertywności - Prowadząca: Halina Czerniakiewicz, termin: środa 18.00 - 21.00

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X