PROWADZENIE PRAC INDYWIDUALNYCH NA TRENINGU ASERTYWNOŚCI

Asertywność to jeden z podstawowych tematów szkoleniowych. Każdy praktykujący trener potrafi bez trudu wprowadzić uczestników w kolejne aspekty zachowań asertywnych, korzystając z krótkich wykładów i standardowych ćwiczeń. Następny stopień wtajemniczenia dla trenera to umiejętność prowadzenia prac indywidualnych, opartych na konkretnych, zgłoszonych przez poszczególne osoby sytuacjach życiowych. Taki
rodzaj pracy, wnoszący wiele niewiadomego, wymaga od trenera dodatkowych umiejętności, ale ich opanowanie w zasadniczy sposób zwiększa trenerską biegłość i skuteczność w uczeniu zachowań asertywnych.

W trakcie warsztatu dowiecie się i sami doświadczycie:

  • jak selekcjonować zgłoszone trudności i sytuacje;
  • jak twórczo wykorzystać schemat prowadzenia prac indywidualnych;
  • jak prowadzić pracę wielopoziomową i się nie zgubić;
  • jak pracować indywidualnie i nie pomijać grupy;
  • jak korzystać z narzędzi modelowania.
Dowiecie się też, jak oddziaływuje zła rutyna w pracy z grupą i co zrobić z początkiem i końcem treningu, by nie zawsze było tak samo.

Termin i cena

Brak wydarzeń

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

10 listopada - Wersja dla absolwentów i uczestników szkół Intry - Prowadzenie: Krzysztof Parusiński10 listopada - Wersja dla pozostałych - Prowadzenie: Krzysztof Parusiński

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


X