Praca z emocjami z tła

Niezauważalne ale bardzo sprawcze...o sile uczuć które są trwałą i niezauważalną osnową naszych życiowych doświadczeń, o  mocy, z jaką potrafią przemieniać nasze życie

Zapraszamy na warsztat w nurcie focusingu poświęcony badaniu tzw. background feeling czyli uczuć pozostających w tle, uczuć istniejących w  nas jako rodzaj stałej „tapety”, stanowiących osnowę wszystkich doświadczeń  życiowych.

Gendlin zwracał uwagę na to wewnętrzne zjawisko zachęcając osoby praktykujące focusing by, wprowadzając siebie w doświadczenie focusingu,  szczególnie w  momencie czyszczenia własnej wewnętrznej przestrzeni, skupiły się na uczuciu, uczuciach które, choć pozostają w tle doświadczania, to jednak są obecne stabilnie i, w jakiś sposób dobitnie.

Pisał o tym tak:" (…) często możesz tam  spotkać uczucie będące w tle, taki stan w jakim zazwyczaj się czujesz, zawsze szary, zawsze nieco smutny, zawsze zagoniony lub uciekający w panice, zawsze obciążony, zawsze osamotniony etc."

TERMIN I CENA

październik 2018

05paź(paź 5)16:0006(paź 6)16:00Praca z emocjami z tłaProwadzenie: Iwona Oleksiuk - Toboła | Cena: 490/ 430 - DLA UCZESTNIKÓW SZKOŁY PSYCHOTERAPII I SPH

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

Paźdzernik - Prowadząca: Iwona Oleksiuk – TobołaPaździernik - wersja dla uczestników Kursu SP i SPH Prowadząca: Iwona Oleksiuk – Toboła

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


X