Genogram

Warsztat jest przeznaczony dla tych absolwentów Szkoły Psychoterapii, którzy w trakcie nauki w Intrze nie mieli zajęć poświęconych pracy z genogramem (ponieważ w ich programie studiów jeszcze się nie znalazł), a którzy czują, że brakuje im znajomości takiego sposobu pracy z pacjentem.

W trakcie warsztatu przedstawię sposób rysowania genogramu ale przede wszystkim skupię się na doświadczeniu tworzenia własnego genogramu, a następnie, na jego rozumieniu jako drogi do odkrywania osobistej prawdy o pacjencie, z którym pracujemy terapeutycznie.

TERMIN I CENA

kwiecień 2018

07kwi(kwi 7)10:00(kwi 7)10:00GenogramProwadzący: Iwona Oleksiuk | Cena: 240 PLN.

ZAPISZ SIĘ

Dane osobowe

Wybierz datę treningu:

7 kwietnia - Prowadząca: Iwona Oleksiuk

Adres zamieszkania:

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej

Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na Raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewemAdministratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


X