Asertywność – krok 2

Warsztat skierowany jest do osób, które odbyły podstawowy kurs asertywności .

Podczas zajęć uczestnicy będą zajmować się  się problemami  napotkanymi w trakcie stosowania asertywności w życiu (prace indywidualne).

Będzie też okazja do zapoznania się z nowymi procedurami, wzmocnienia swojej postawy asertywnej i przypomnienia asertywnych rozwiązań w różnych sytuacjach interpersonalnych.

Termin i cena

październik 2018

05paź(paź 5)15:0006(paź 6)15:00Asertywność - krok 2Prowadzenie: Halina Czerniakiewicz | Cena: 490 PLN.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

5 - 6 pażdziernika - Prowadząca: Halina Czerniakiewicz

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. z siedzibą w Warszawie (01-904) przy ul. Bajana 40.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

X