Jak odblokować moc sprawczą

W środowisku pracy wszystkie doświadczenia, które mają charakter upokarzania, presji, mobbingu, wykorzystywania i innych form złego traktowania naruszającego godność osobistą, pozostają w człowieku w formie ciężaru psychologicznego. Wpływają na ograniczenie efektywności, często blokują konstruktywne działania, rozwój zawodowy oraz komplikują kontakty z ludźmi. Jeśli jesteś obciążony dawnymi traumami, to nawet w nowym, obiecującym miejscu pracy będziesz czuł swoje blokady i ograniczenia. Do pełnego rozwoju potencjału zawodowego i satysfakcji z codziennej pracy niezbędne jest uwolnienie się od ciężaru wywołanego trudnymi sytuacjami z przeszłości – w tym chcemy Ci pomóc.

Cele szkolenia:

  • Uwolnienie od napięć i blokad związanych z przeżytymi sytuacjami traumatycznymi w pracy;
  • Zwiększenie poziomu własnej energii, poczucia siły i pewności siebie;
  • Dostarczenie narzędzi asertywnych służących stawianiu granic oraz sprawczemu działaniu i wywieraniu konstruktywnego wpływu na ludzi i sytuacje;
  • Pomoc w docieraniu do nowych źródeł własnej energii oraz nowych obszarów potencjałów rozwojowych.

Szkolenie zakłada psychologiczną pracę rozwojową, w tym indywidualną pracą nad trudnymi sytuacjami z przeszłości.

Termin i cena

maj 2020

18maj(maj 18)09:0019(maj 19)09:00Jak odblokować moc sprawczą?Prowadzenie: Piotr Fijewski | Cena: 1100 PLN

listopad 2020

30lis01gruJak odblokować moc sprawczą?Prowadzenie: Piotr Fijewski | Cena: 1100 PLN

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Dane osobowe

Adres zamieszkania:

Wybierz datę treningu:

18 - 19 maja - Prowadzenie: Piotr Fijewski30 listopada - 1 grudnia - Prowadzenie: Piotr Fijewski

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Wybierz metodę płatności

Płatności realizowane są dzięki PayU z możliwością rozłożenia na raty

Płacę z PayUPłacę klasycznym przelewem


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X