Co nowego w Intrze

Międzynarodowa konferencja “Momenty zmiany”

PCE EUROPE  oraz  Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra i Stowarzyszenie Intra  zapraszają na pierwszą w Polsce międzynarodową konferencję dotyczącą podejścia skoncentrowanego na osobie i doświadczeniowego   MOMENTY ZMIANY - MOMENTS OF MOVEMENT 10-12 Maja 2019 Warszawa, Centrum Nauki Kopernik   WYKŁADY GŁÓWNE: 'Głębia relacyjna': momenty zmian w terapii  Mick Cooper (Wielka Brytania) Proces zmiany…
Więcej

REKRUTACJA DO SZKÓŁ TRENERSKICH

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczynamy zajęcia w 16 edycji Szkoły Trenerów Biznesu i 56 edycji Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego. W obu grupach zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy serdecznie! Oba nasze szkolenia trenerskie dają niezbędne podstawy do ubiegania się o rekomendację trenerską PTP I stopnia, oraz posiadają akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Więcej

Trening asertywności

Trening asertywności służy budowaniu postawy asertywnej i uczeniu się związanych z nią zachowań. Postawa asertywna oznacza świadomość własnych praw i postępowanie zgodne z nimi przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych.
Więcej
X