TRENING INTERPERSONALNY

Trening interpersonalny jest intensywnym doświadczeniem grupowym, w trakcie którego uczestnicy wchodzą ze sobą w bezpośrednie interakcje, poznając lepiej swoje sposoby reagowania na innych ludzi i dowiadując się jak inni reagują na nich. Służy to pogłębieniu świadomości własnych myśli, uczuć i zachowań, lepszemu rozumieniu siebie i innych oraz eksperymentowaniu z nowymi, bardziej korzystnymi sposobami kontaktu.

O treningu Interpersonalnym w numerze 7/2013 miesięcznika Charaktery tak pisała Jolanta Sokół - Jedlińska: "O treningu interpersonalnym krążą legendy. Ci, którzy przeszli trening, polecając go innym, na ogół mówią krótko: „mocne i dobre doświadczenie, nie do opowiedzenia – sam zobaczysz...."

Cały artykuł dostępny tutaj

TERMINY ORAZ CENA

Polecamy trening wyjazdowy organizowany przez BoWarto

Trening interpersonalny - Hotel Welski

Prowadząca: Joanna Kosmala
Termin: 8 - 12 lipca 2018 r.
Cena: 1950 zł (w tym zakwaterowanie i wyżywienie)

luty 2018

24lut(lut 24)09:0028(lut 28)09:00TRENING INTERPERSONALNYProwadzący: Jolanta Sokół - Jedlińska | Cena: 1200 PLN

kwiecień 2018

07kwi(kwi 7)09:0011(kwi 11)09:00TRENING INTERPERSONALNYProwadzący: Jolanta Sokół - Jedlińska | Cena: 1200 PLN

czerwiec 2018

23cze(cze 23)09:0027(cze 27)09:00TRENING INTERPERSONALNYProwadzący: Agata Kołodziejczyk - Stryjek | Cena: 1200 PLN

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

 

Dane osobowe

Wybierz datę treningu:
24 - 28 lutego - Prowadząca: Jolanta Sokół - Jedlińska7 - 11 kwietnia - Prowadząca: Jolanta Sokół - Jedlińska23 - 27 czerwca - Prowadząca: Agata Kołodziejczyk - Stryjek
Adres zamieszkania:

Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżej


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X