Asertywność symboliczna

Sytuacje traumatyczne z przeszłości, to wydarzenia, w których człowiek doświadczył bezsilności, lęku, wstydu, upokorzenia i nie był w stanie zareagować, lub  reagował nieadekwatnie. W sytuacji traumatycznej dochodzi do naruszenia psychicznego  lub fizycznego a ofiara jest pozbawiona możliwości  zareagowania w sposób  sprawczy. Konsekwencje traumatycznych przeżyć w istotny sposób wpływają na nasze aktualne funkcjonowanie. W podobnych sytuacjach, jak  w tych  z przeszłości ogarnia nas bezsilność,  paraliżujący lęk , wstyd, pod wpływem którego rezygnujemy z wielu aktywności  życiowych. Pod wpływem dawnych traum blokujemy naszą życiową energię, dezorganizujemy nasze działanie.

Asertywność symboliczna jest formą treningu psychologicznego nastawionego na indywidualną pracę w grupie wokół  przeżytych sytuacji traumatycznych z przeszłości - tej bliskiej lub/i z dzieciństwa. Celem treningu jest odzyskanie zablokowanej mocy sprawczej i  przywrócenie energii życiowej w aktualnym życiu w obszarach naznaczonych piętnem traumy.

Asertywność symboliczna jest zaadresowana do osób dorosłych zainteresowanych własnym rozwojem, a także  do osób po, lub w trakcie  własnej psychoterapii, najlepiej  w końcowym jej etapie.

Wskazana jest wiedza, np. książkowa, lub  osobiste doświadczenie uczestnictwa w treningu lub warsztacie zawierającym elementy asertywnych narzędzi komunikacyjnych. Nie jest to jednak niezbędne.

TERMINY ORAZ CENA

październk 2017

23paź(paź 23)09:0024(paź 24)09:00ASERTYWNOŚĆ SYMBOLICZNAProwadzący: Piotr Fijewski | Cena: 700 PLN.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING


Dane osobowe


Adres zamieszkania:


Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżejAdministratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.


Niniejsze szkolenie może zostać zwolnione z podatku VAT, jeżeli ma ono charakter kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego i jest finansowane ze środków publicznych w co najmniej 70%. W celu potwierdzenia spełnienia powyższych warunków należy wypełnić Oświadczenie, które znajduje się tutaj.

 

X