Ankieta – Szkoła psychoterapii

Ankieta zgłoszeniowa do Szkoły Psychoterapii


Dane osoboweWykształcenie i praca


Wypełnij, jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na inne dane, niż podane powyżejDodatkowe pytania

Czy już starał(a) się Pan/Pani o przyjęcie do Szkoły Psychoterapii Intry?*

Jeśli tak, to kiedy?

Jeśli tak to prosimy, opisać każde szkolenie poniżej:

Czy szkolenie zawierało trening interpersonalny?

Czy szkolenie zawierało trening terapeutyczny (interpersonalny)? Ile godz.?


Skąd dowiedział(a) się Pan/Pani o naszej Szkole?*


Uwaga

Jeśli korzystał(a) Pani/Pan lub korzysta z pomocy psychologicznej lub ma Pani/Pan kłopoty psychologiczne, prosimy starannie rozważyć swoją decyzję, jak również sprawdzić z terapeutą lub lekarzem, czy nie ma przeciwwskazań do uczestnictwa zajęciach Szkoły, w tym w treningu interpersonalnym i terapeutycznym (ten drugi, w przypadku występowania istotnych kłopotów będzie z pewnością niewystarczający). Wątpliwości możemy też rozważyć podczas rozmowy wstępnej.


Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra K. Jedliński, M. Fijewska, J. Sokół - Jedlińska. D. Fijewski Sp. j. Z siedzibą przy ul. Bajana 40, 01-904 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra podanych powyżej danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Przesłanie ankiety jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie danych w bazie danych Klientów Ośrodka Intra oraz na przetwarzanie ich zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.13, poz. 883).


X